KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7394288
nr 739 4288
Blandteknik
Per Medstrand, signerad p: medstrand, motivets mått: 24x34
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 februari 2012
kl 19:41:04
6/2 19:36:04