ART / Lithographs / Färgserigrafier 13152173
nr 1315 2173
Färgserigrafier
3 pcs, Harald Lyth (b. 1937), Sweden. Triptych. Signed, numbered 28/35. Sheet: 67x36 cm, oramade lösa blad,
3 st, Harald Lyth (f. 1937), Sverige. Triptyk. Signerad, numrerad 28/35. Bladets mått: 67x36 cm, oramade lösa blad
1000
SEK 800
Monday Mars 23 2020
at 18:52:18
21/3 11:21:27
700 kr
23/3 17:12:33
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik