KONST / Litografier / Litografi 11018063
nr 1101 8063
Litografi
signerad. Tjur, 12/14, motivet: 26x40
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 april 2017
kl 19:00:47
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)