KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956339

nr 1395 6339

Karl Johan Lilliesköld

(f. 1954), Sverige

Oljemålning, "Those little pink pyramids", Galleri Bennetter. Signerad. Olja på duk, 20x20 cm, oramad

Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

500 kr

måndag 3 maj 2021
kl 19:18:57

Karl Johan Lilliesköld

Läs mer om Karl Johan Lilliesköld