ART / Lithographs / Litograph in colors 11536626
nr 1153 6626
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Igge Karlsson (b. 1932), Sweden. Häst i skog, signed and numbered 17/345, subject: 50x42,
LITOGRAPH IN COLORS, Häst i skog, signerad och numrerad 17/345, motivet: 50x42
Igge Karlsson, Swedish painter, born 1932, dead 2009.
400
SEK 100
Monday December 18 2017
at 20:25:41