KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8461551
nr 846 1551
Blandteknik
Karl Erik Häggblad, släpande, pannå, signerad, -66
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 september 2013
kl 19:44:51
16/9 16:22:24