FURNITURE / Chairs and Stools / Easy chair 15186124

nr 1518 6124

EASY CHAIR

1950s, galon, svart metallställning, wear.

1950-tal, galon, svart metallställning

Condition: bruksslitage

1000

SEK 700

Monday January 30 2023
at 20:44:00

30/1 16:19:50 1      Vinnande bud