ART / Misc. paintings / Photograph 16065136

nr 1606 5136

PHOTOGRAPH

Roland Schröder. 'Återvändsgata. Rivningen av Klara'. Proveniens inköpt på auktionen 2021 efter fototävlingen Mitt Gamla Stockholm på Metropol. Ej numbered eller signerad fotografisk bild, ca 22, 5x17 cm, outer dimensions including frame: 32x26 cm,

Roland Schröder. "Återvändsgata. Rivningen av Klara". Proveniens inköpt på auktionen 2021 efter fototävlingen Mitt Gamla Stockholm på Metropol. Ej numrerad eller signerad fotografisk bild, ca 22,5x17 cm, yttermått inklusive ram: 32x26 cm

Yes

700

SEK 450

Monday Mars 18 2024
at 18:14:30