LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candelabras 13463059
nr 1346 3059
CANDELABRAS
one pair, brons med bergkristallprismor, Louis XVI style, proveniens enligt uppgift: Lauren Bacall, Casa Cassablanca. Senare bladguldsförgyllning. Height: 53cm,
Ett par, brons med bergkristallprismor, Louis XVI-stil, proveniens enligt uppgift: Lauren Bacall, Casa Cassablanca. Senare bladguldsförgyllning. Höjd: 53cm
Withdrawn
Monday September 7 2020
at 18:59:25