ART / Lithographs / Litograph in colors 9557576
nr 955 7576
Vera Nilsson
(1888-1979), Sverige
Vera Nilsson (1888-1979), händer, sheet: 68 x 55, löst blad.
LITOGRAPH IN COLORS, Vera Nilsson (1888-1979), händer, bladets mått: 68 x 55
Condition: löst blad
Vera Nilsson, Swedish painter, born 1888, dead 1979.
800
SEK 700
Monday April 20 2015
at 20:06:22
15/4 19:52:49
600 kr
20/4 19:33:43