nr 578 4559
FIGURINES
Tyskland, Herre, height: 14, slitage, skador.
Tyskland, Herre, höjd: 14
Condition: slitage, skador
Estimate: |
300 |
Sold: |
SEK 350 |
Monday April 20 2009 at 17:12:11
Time |
Bidder |
Bid |
18/4 01:13:32
300 kr
19/4 20:50:10
hidden*