MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Vasaorden 15685256

nr 1568 5256

Vasaorden

Förgyllt silver / emalj. Diameter: 2 cm cm, gross weight: 3 g, wear.

Förgyllt silver / emalj. Diameter: 2 cm, bruttovikt: 3 g

Condition: slitage

800

SEK 500

Monday October 2 2023
at 18:21:25

29/9 15:10:34 1      Vinnande bud