ART / Lithographs / Litograph 8023059
nr 802 3059
LITOGRAPH (F)
unidentified artist, 151/190, signed, subject size: 36x59,
Oidentifierad konstnär, 151/190, signerad, motivets mått: 36x59
600
SEK 100
Monday January 21 2013
at 18:02:54
18/1 17:56:58