GLASS & CERAMICS / Ceramics / Porcelain 10166265

nr 1016 6265

PORCELAIN

7 parts, wear, damages.

Kina, 7 del

Condition: slitage, skador

SEK 700

Monday February 1 2016
at 20:54:01