ÖVRIGT / Diverse / Brödburk 16748274
nr 1674 8274
Brödburk
1950-tal, rödmålad plåt. Längd: 44 cm. Bredd: 26 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 januari 2025
kl 19:39:18
100 kr
150 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
6