GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner set 8652453
nr 865 2453
DINNER SET
45 del ca, Hedera, wear, damages.
45 del ca, Hedera
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday December 16 2013
at 19:54:25
500 kr
600 kr