ART / Lithographs / Litograph 12261031
nr 1226 1031
Makode Linde
(f. 1981), Sverige
Makode Linde (b. 1981), Sweden. 'Solstickan'. Signed, numbered 14/120. Subject: 32x22 cm. Skänkt till auktionen av stadsbrud Lena Adelsohn Liljeroth,
LITOGRAPH, "Solstickan". Signerad, numrerad 14/120. Motivet: 32x22 cm. Skänkt till auktionen av stadsbrud Lena Adelsohn Liljeroth
Makode Linde, Swedish artist, born 1981.
5000
SEK 6500
Thursday October 18 2018
at 18:00:00
1.000 kr
1.100 kr
(RESERVE NOT MET)
1.500 kr
1.600 kr
(RESERVE NOT MET)
1.700 kr
1.800 kr
(RESERVE NOT MET)
2.000 kr
2.200 kr
(RESERVE NOT MET)
3.000 kr
3.800 kr
3.600 kr
3.800 kr (Robot)
hidden*
- Thema-auction
Oct 18
Stadsbrudskåren
Välgörenhetsauktion i samarbete med Stadsbrudskåren
Read more about Stadsbrudskåren