GLASS & CERAMICS / Ceramics / Flaska+kanna 7449057
nr 744 9057
Flaska+kanna
Persia, height: 18-20, slitage/ skador.
Persien, höjd: 18-20
Condition: slitage/ skador
SEK 150
Monday February 27 2012
at 17:31:30
22/2 16:46:48
100 kr
27/2 15:36:31