FURNITURE / Tables / Lamp table 8548536
nr 854 8536
LAMP TABLE
1950s, on wheels, length: 55 cm, width: 45 cm, height: 51 cm, med tidningshylla,
50-tal, på hjul, längd: 55 cm, djup: 45 cm, höjd: 51 cm, med tidningshylla
Condition: slitage
400
SEK 200
Monday October 21 2013
at 19:03:35
150 kr
150 kr