MISCELLANEOUS / Toys / Rocking horse 11097134
nr 1109 7134
ROCKING HORSE
early 20th century, wood, length: 125 (medar), wear.
Tidigt 1900-tal, trä, längd: 125 (medar)
Condition: slitage
1000
SEK 2000
Monday May 22 2017
at 19:44:58
700 kr
800 kr (Robot)
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.600 kr
1.700 kr (Robot)
2.000 kr