FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 9298404
nr 929 8404
CHAIRS
one pair, late gustavian style, wear, damages.
1 par, Sengustavianska
Condition: slitage, skador
3000
SEK 2000
Monday December 8 2014
at 19:38:01
8/12 19:33:02
8/12 19:36:19