WATCHES & CLOCKS / Wall clocks / Wall clock 10627125
nr 1062 7125
WALL CLOCK
gilt, height: 54 cm, wear.
Förgylld, höjd: 54 cm
Condition: slitage
SEK 250
Monday October 17 2016
at 18:44:14
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)