KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207051

nr 1520 7051

Sture Haglundh

(f. 1908), Sverige

Oljemålning, Signerad, "Ur den Italienska trädgården", oramad. Olja på pannå, 55x38 cm

Sture Haglundh, svensk målare och grafiker född 1908 i Stockholm.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 februari 2023
kl 19:02:55

1/2 21:19:29 1      Vinnande bud

Sture Haglundh

Läs mer om Sture Haglundh