ART / Lithographs / Litograph 13486604
nr 1348 6604
LITOGRAPH
unidentified artist. Signerad Mikael B, HC-upplaga (hors de commerce), unframed, sheet: 64x71,
Oidentifierad konstnär. Signerad Mikael B, HC-upplaga (hors de commerce), oramat löst blad, bladets mått: 64x71 cm
400
SEK 700
Monday September 21 2020
at 20:53:32
100 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Robot)