FURNITURE / Misc. Furniture / Iron bedsteads 8985099
nr 898 5099
IRON BEDSTEADS
one pair, 19th century, painted, innermått 190x80, damages.
1 par, 1800-tal, bemålade, innermått 190x80
Condition: skador
1000
SEK 1900
Monday June 2 2014
at 18:34:54
300 kr
400 kr
1.500 kr
500 kr
800 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.800 kr