ART / Misc. paintings / Print 11607057

nr 1160 7057

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

3 pcs, Signerade Och numrerade, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sweden. Skårgård, subject: 37x44,

PRINT, 3 st, Signerade Och numrerade, Skårgård, motivet: 37x44

Bert Håge Häverö, Swedish painter, born 1932, dead 2014.

Yes

600

SEK 300

Monday February 5 2018
at 19:14:38

  • Artist/Designer

Bert Håge Häverö

Read more about Bert Håge Häverö