FURNITURE / Sofas / Canapé 14188469
nr 1418 8469
CANAPÉ
late 19th century. Length: 177 cm, stains, wear.
Sent 1800-tal. Längd: 177 cm
Condition: fläckar, slitage
800
SEK 700
Monday September 13 2021
at 19:27:51
600 kr
350 kr
400 kr (Robot)