ART / Lithographs / Litograph in colors 8474030
nr 847 4030
LITOGRAPH IN COLORS
signed, K G Nilsson, 267/350, subject size: 54x48,
signerad, K G Nilsson, 267/350, motivets mått: 54x48
600
SEK 1000
Monday September 16 2013
at 18:12:26
400 kr
450 kr
700 kr
600 kr
900 kr
900 kr
- Thema-auction
Sep 16
Read more about Grafik