KONST / Litografier / Färglitografi 13163331
nr 1316 3331
Jan Håfström
(f. 1937), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 13/100, daterad 2012, oramat löst blad, bladets mått: 60x42 cm
Jan Håfström, svensk målare född 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:24:15
28/3 15:18:35
500 kr
30/3 13:56:08