KONST / Litografier / Färglitografi 7336544
*
nr 733 6544
Gösta Gierow
(f. 1931), Sverige
Färglitografi , Gösta Gierow (f. 1931), 58/265, Komposition, motivets mått: 36 x 50
Kondition: fläckar
Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 januari 2012
kl 18:10:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/1 16:15:48
1
100 kr
9/1 17:04:22
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Gösta Gierow
Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.
Läs mer om Gösta Gierow
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gösta gierow komposition litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:02
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:12
*
Gösta Gierow
Kondition: fläckar
Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.
Läs mer om Gösta Gierow
nr 733 6544
Gösta Gierow
(f. 1931), Sverige
Färglitografi , Gösta Gierow (f. 1931), 58/265, Komposition, motivets mått: 36 x 50
Kondition: fläckar
Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 januari 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/1 16:15:48 | 1 | 100 kr |
| 9/1 17:04:22 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Gösta Gierow
Gösta Gierow, svensk mÃ¥lare född i Bromma i Stockholm 1931.Läs mer om Gösta Gierow
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gösta gierow komposition litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:02 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:12



