ART / Lithographs / Litograph in colors 17298107
nr 1729 8107
LITOGRAPH IN COLORS
Gösta Gustavson. "Utsikt från Norr Mälarstrand", 1987, no signature. Litograph in colors, 44x55 cm, outer dimensions including frame: 59x70 cm,
Gösta Gustavson. "Utsikt från Norr Mälarstrand", 1987, ej signerad. Färglitografi, 44x55 cm, yttermått inklusive ram: 59x70 cm
SEK 200
Monday October 6 2025
at 19:46:54
100 kr
150 kr