KONST / Litografier / Färglitografi 14099056
nr 1409 9056
Georges Braque
(1882-1963), Frankrike
Färglitografi, Efter. Signerad, numrerad 257/295, oramat löst blad. Bladets mått: 59x75 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:44:03
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
700 kr
Georges Braque
Läs mer om Georges Braque