Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 10884338



*

nr 1088 4338


Ã…ke Ahlberg

(f. 1943), Sverige


Färglitografi, Åke Ahlberg (f. 1943), PT, motivet: 52x81


Åke Ahlberg, svensk målare född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 6 februari 2017
kl 18:13:06


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
4/2 14:40:16 1      Vinnande bud



  • Konstnär/Designer

Ã…ke Ahlberg

Åke Ahlberg, svensk målare född 1943.

Läs mer om Ã…ke Ahlberg
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige åke ahlberg
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr