FURNITURE / Tables / Coffee table 12905038

nr 1290 5038

COFFEE TABLE

1950s/1960s, teak. Length: 138, width: 66 cm, height: 55 cm,

50/60-tal, teak. Bredd: 138. Djup: 66 cm. Höjd: 55 cm

Condition: slitage

Monday November 18 2019
at 20:29:44

  • Thema-auction
  • Nov 18

Retro

Read more about Retro