FURNITURE / Tables / Gate-leg table 6662095

nr 666 2095

GATE-LEG TABLE

18th/19th century, wear, ställning med maskskador.

1700-/1800-tal

Condition: slitage, ställning med maskskador

300

SEK 2100

Monday November 8 2010
at 19:30:14