MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 7618580
nr 761 8580
MIRROR
+ console table, 1920s, 130+ 69, damaged, wear.
+ konsolbord, 1920-tal, 130+ 69
Condition: skadad, slitage
1000
SEK 700
Monday May 28 2012
at 17:42:07
26/5 15:35:37