FURNITURE / Tables / Coffee table 10403517
nr 1040 3517
COFFEE TABLE
1950s, Teak, length: 134 cm, width: 53 cm, height: 49 cm, wear.
1950-tal, Teak, längd: 134 cm, djup: 53 cm, höjd: 49 cm
Condition: slitage
800
SEK 900
Monday May 30 2016
at 18:52:18
600 kr
700 kr
800 kr