ART / Lithographs / Litograph 9287208
nr 928 7208
Ewert Karlsson EWK
(1918-2004), Sverige
Ewert Karlsson EWK (1918-2004), signerad EWK, 49/300, 'Östersjösäl', sheet: 61x65,
LITOGRAPH, Ewert Karlsson EWK (1918-2004), signerad EWK, 49/300, 'Östersjösäl', bladets mått: 61x65
Ewert Karlsson EWK, born 1918, dead 2004, Swedish painter and caricaturist.
400
SEK 450
Monday December 1 2014
at 18:12:46
300 kr
150 kr
200 kr (Robot)
400 kr
Ewert Karlsson EWK
Read more about Ewert Karlsson EWK