MISCELLANEOUS / Toys / Cowboys & indiander 15816561
nr 1581 6561
Cowboys & indiander
Elastolin, including Tipis, Totempålar & häst med vagn, wear, damages.
Elastolin, bland annat Tipis, Totempålar & häst med vagn. Höjd: 4-20 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 600
Monday November 27 2023
at 19:24:24
26/11 23:30:16