FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 6387200
nr 638 7200
ARMCHAIR
Erik Wörts, "Kolding", IKEA, 1960s, , wear.
Erik Wörts, "Kolding", IKEA, 60-tal,
Condition: slitage
300
SEK 600
Monday May 3 2010
at 17:46:12
300 kr
550 kr