KONST / Litografier / Färglitografi 17309261

nr 1730 9261

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Signerad, numrerad EA, Lundagård. Färglitografi, bildmått: 55x42 cm, yttermått inklusive ram: 77x63 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 13 oktober 2025
kl 20:49:17

13/10 13:37:57 1      Vinnande bud

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann