ART / Oil paintings / Oil painting 12507424

nr 1250 7424

OIL PAINTING

unidentified artist. Ornässtugan. Around year 1900, no signature. Olja på pappannå, 36x54 cm,

Oidentifierad konstnär. Ornässtugan. Omkring 1900, ej signerad. Olja på pappannå, 36x54 cm

SEK 200

Monday April 29 2019
at 18:13:31