KONST / Litografier / Litografi 12422010
nr 1242 2010
Litografi
Oscar V Andersson, 1881. "Minne af Nordostpassagen". Signerad i tryckplåt. Motivet: 28x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:15:50
8/3 11:59:20
18 mar