ART / Etchings etc / Etching 7919698
nr 791 9698
ETCHING
coloured, "Indien", löst blad (boksida), subject size: 33 x 48, wear, damages.
kolorerad, "Indien", löst blad (boksida), motivets mått: 33 x 48
Condition: slitage, skador
300
SEK 1000
Monday November 19 2012
at 18:16:47
800 kr
600 kr
800 kr
900 kr