KONST / Litografier / Färglitografi 12509383

nr 1250 9383

Kévork Zabounian

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Kvinna. Signerad, numrerad 130/140. Motivet: 60x42 cm

Kévork Zabounian, amenisk-svensk bildkonstnär född 1933.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 29 april 2019
kl 20:01:17

Kévork Zabounian

Läs mer om Kévork Zabounian