GLASS & CERAMICS / Ceramics / Jardiniere 7775546
nr 777 5546
JARDINIERE
19th century, cut glass, length: 30, height: 24, nagg.
1800-tal, Kristall, längd: 30, höjd: 24
Condition: nagg
800
SEK 800
Monday September 17 2012
at 18:16:54
650 kr
550 kr
650 kr
750 kr
Halvkristall