GLASS & CERAMICS / Ceramics / Majolica 7405519
nr 740 5519
Majolica
3 pcs, Bla Jardiniere, length: 35 H17-22, wear, damages.
3 delar, Bla Jardiniere, längd: 35 H17-22
Condition: slitage, skador
800
SEK 500
Monday February 13 2012
at 17:39:04
400 kr
450 kr