ART / Oil paintings / Oil painting 16495097
nr 1649 5097
OIL PAINTING
late 19th century, unidentified artist. Signerad Zeller, alpine landscape, unframed. Oil on canvas, 52x62,
Sent 1800-tal, Oidentifierad konstnär. Signerad Zeller, Alplandskap, oramad. Olja på duk, 52x62 cm
SEK 350
Monday October 14 2024
at 20:48:42
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Robot)