KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10381011
*
nr 1038 1011
Oljemålning
Torsten Hult, Löpning, 1957, 33x55
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:43:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/4 15:59:09
1
500 kr
24/4 17:11:55
2
500 kr
24/4 17:11:55
1
500 kr (Budbetjänt)
24/4 17:12:07
2
700 kr
28/4 12:09:11
2
800 kr
15/5 18:27:01
3
700 kr
15/5 18:27:01
2
800 kr (Budbetjänt)
15/5 18:27:29
3
900 kr
15/5 23:04:37
4
1.300 kr
16/5 19:30:24
3
1.100 kr
16/5 19:30:24
4
1.200 kr (Budbetjänt)
16/5 19:30:45
3
1.300 kr
16/5 19:30:45
4
1.300 kr (Budbetjänt)
16/5 19:31:09
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: löpning olja oljemålning oljemålningar torsten hult
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
7151 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Hu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:06
-
7149 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Ko..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:05
-
6343 Oljemålningar
2 st, Kina, rispapper, 1800-tal. Bildmått: 19x31 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:52
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1011
Oljemålning
Torsten Hult, Löpning, 1957, 33x55
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 23/4 15:59:09 | 1 | 500 kr |
| 24/4 17:11:55 | 2 | 500 kr |
| 24/4 17:11:55 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 24/4 17:12:07 | 2 | 700 kr |
| 28/4 12:09:11 | 2 | 800 kr |
| 15/5 18:27:01 | 3 | 700 kr |
| 15/5 18:27:01 | 2 | 800 kr (Budbetjänt) |
| 15/5 18:27:29 | 3 | 900 kr |
| 15/5 23:04:37 | 4 | 1.300 kr |
| 16/5 19:30:24 | 3 | 1.100 kr |
| 16/5 19:30:24 | 4 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
| 16/5 19:30:45 | 3 | 1.300 kr |
| 16/5 19:30:45 | 4 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
| 16/5 19:31:09 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: löpning olja oljemålning oljemålningar torsten hult
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06 -
7151 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Hu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:06
-
7149 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Ko..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:05 -
6343 Oljemålningar
2 st, Kina, rispapper, 1800-tal. Bildmått: 19x31 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:52



