ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 11319312

nr 1131 9312

MIXED MEDIA

4 pcs, Britt Marie Olsson, samtida, blommotiv, signed with monogram, daterade a tergo 2011,

4 st, Britt Marie Olsson, samtida, blommotiv, monogramsignerade, daterade a tergo 2011

800

Monday September 25 2017
at 19:26:37